[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak Empty
MesajKonu: Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak   Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 2:29 pm

Kadınsan üşürsün..

Önemli değildir havanın durumu.. Soğuk olmuş sıcak olmuş umrunda mı ? Kimliğinin rengi turuncuya yakın pembe mi ? Cinsiyet hanesinde "kadın" mı yazıyor ? Her türlü havada üşümek serbest sana.. Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak Smiley Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak Smiley

Yalnız üşümenin de kuralı var.. Sokakta ince ve açık elbesi giyinilecek eve gelince "dondum öldüm" ayakları yapılıp doğalgaz faturası şişirilecek.. Sokakta kesinlikle ve kesinlikle ince elbiseli bir halde iken üşümek yok.. Üşümek sadece evin içinde başlayan bir durum..

Bir de sevgilinin yanında üşürsün.. Zavallı adam "İnce giyinmeseydin üşümezdin çek cezanı!" diyemez sana.. Çıkarır üzerindeki montu kazağı pantolonu seni ısıtmak için uğraşır kendisi üşürken.. Hatta bazı centilmen erkekler iççamaşırını dahi çıkarıp sevgilisine verir ki kızcağız hemencecik ısınsın.. Kız da o iççamaşıra dokunduktan sonra yanmaya başlar zaten.. Bu sebepledir; kadının görevi üşümek erkeğin görevi ise ısıtmaktır..

Allah'ın işine karışılmaz amma cehennem bile kadınlar için var bence.. Yücelerden Yüce olan Mevla'm baktı ki kadınları ısıtmanın imkânı yok cehennemi yarattı; soğuktan şikâyet etmesinler diye..

İnce elbiseler giyinip eve gelince "üşüdüm-dondum" diyenleri üşüdüğünü bahane ederek doğalgazın sıcaklığını en yüksek seviyeye getirenleri kar yağıyor olsa dahi gece balkonda yatırmak gerekir.. Ertesi gün doğalgaz çalışmıyorken bile evin içinin ne kadar sıcak olduğunu o zaman anlarlar.. !

Kadının Görevi Üşümek,Erkeğin Görevi Isıtmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkeğin Bittiği An
» bekar erkegin 16 avantajı
» Her Kadının Söylediği 10 Yalan
» ''Çalışan kadının hamilelik ve doğuma ilişkin izin hakları''