[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kızlar, Erkekleri Şımarttı!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kızlar, Erkekleri Şımarttı! Empty
MesajKonu: Kızlar, Erkekleri Şımarttı!   Kızlar, Erkekleri Şımarttı! EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 4:56 pm

Kadın ve erkek bir elmanın yarısı gibidirler. Bir başlangıç zaman içinde insan doğası gereği sürekli birlikteliğe dönüşür, tabii ki elmanın diğer yarısı bulununca..Peki günümüzde ne değişti?

Kadın ve erkek bir elmanın yarısı gibidirler.. Bir başlangıç zaman içinde insan doğası gereği sürekli birlikteliğe dönüşür tabii ki elmanın diğer yarısı bulununca. Bu da doğru kişiyi bulduğun da kendiliğinden gelişen bir süreçtir.

Peki, günümüzde ne oldu da bu denge bozuldu? Sadece kızlar ilişkinin sonunda evliliğin doğal olduğunu düşünürde erkekler günübirlik yatak ilişkisinde ısrar eder hale geldiler.

Birçok kadının artık ekonomik gücünü elde etmesiyle ilişkilerinde seyri değişti demeyin sakın bu fikre kesinlikle katılmıyorum. Çünkü kızlar hep aidiyet duygusunu yaşamak ister. Evin de çocuğunun büyümesini izler, kocasıyla dertleşmek paylaşmak ister. Hastalıkta sağlıkta onu seven koruyan kocasına dayanmak ister. Gerçek erkekte soyunun devamını sağlayan çocuklarının annesini kendi yanında dimdik duran akıllı bakımlı güzel bir kadın ister. Hastalıkta sağlıkta güven içinde oda karısına evinin gerçek direğine yaslanmak ister. Yaş ilerledikçe yanında bir yoldaş ister insanoğluKızlar, Erkekleri Şımarttı! Nokta.

Bunların hepsine katılıyorsak neden sevgiye dayalı samimi gerçek birliktelikler azaldı?

Belki erkekler şımardı. Kızlar kolayca onların isteklerini yerine getirmeye başladılar. Ne dersiniz? Özeleştiriye hazır mısınız?

Nasıl istekler bunlar?

Adamlar yemeğe çıkalım dediklerinde kızlar hemen tamam demeye başladı. Dişiler sana ayıracak vaktim yok yerine herkese vakit ayırmaya başladılar. (Maksat gönül kırmamak olsun diye belki)

Hatırlayın eskiden akşam dışarı çıkmak için adamlar dört dönerdi ama kızlar reddederdi ya da bunun için bir süre geçmesini isterlerdi. Şimdi yasaklar yok bu da kolay elde edilmeye yol açtı. Ama unutmayın ki yasaklar çekicidir. Bu çekiciliği bozmuş olabilir misiniz?

Peki sonra?

Sonra erkeklerin akıllı oyunu ile hemen yemeğe çıkan kıza teklif edilecek ikinci konuya gelindi. Yatak! İlk gün yemeğe çıkan ile ikinci gün yatılması istendi. Bunu yaptıkça onlar yemek sonrası aynı gün istedilerKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul biraz daha devam edince şimdilerde yemeğeKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul konuşmaya gerek kalmadan ilk soruları bu oldu.

PekiKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul bu günümüz erkeklerine ne oldu? Onlar bunu zaten hep istiyorlardıKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul onlara hiç bir şey olmadı. Bu süreci başarı ile kontrol eden kızlarımız aceleci oldu.

Ulaşılamayan caziptir kızlarKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul bunu asla unutmayın.

Ama bunlar çok can sıkıcıKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul hep kızların kabahati mi?

Evet, eskiden arkadaşının eski sevgilisine bile bakmazken şimdi birbirlerinin sevgililerini ayartmaya çalışıyorlar. Onlar birbirlerini paralarken erkekler galipleri paylaşıyor.

Bu durumda kızlar salak durumuna düşmüyor mu?

Ben o kadar sert bir kelime kullanmazdım. Daha çok kızlar rollerini karıştırmaya başladı diyebilirim.

Peki,ne yapacağız?

Yani erkekleşiyor muyuz?
Çok çirkin bir cümle sevmedim. Erkekleşiyorsanız o vakit niye erkek arıyorsunuz? Bunlar trend laflar sakın medyanın,belki erkeklerin numarasına gelip kendinizi kandırmayın. Yok, öyle bir şey tam kadınsınız sadece yalnız yaşamanın verdiği bir güvenle her işi yapabileceğinizi zannediyorsunuz. Yapmayın siz kızsınız kız gibi davranın.

Kız gibi derkenKızlar, Erkekleri Şımarttı! Nokta.

Kız gibi naif, kibar, kırılabilecek çok değerli bir taş edası ile durun. Hem ağırlığınızı gösterin hem de bu kadar güzel, kırılgan bir şeye el sürmekten çekinsinler. Sizi korumak, sevmek gerektiğini anlasınlar.

Hayat müşterek ben de öderim.

Bunu asla yapmayın. Kocanız ya da nişanlınız olmayan bir erkeği asla sırtlamayın. Hele ki bir yemeğe çıktın adam yok kartımı unuttum yok para almadım diyorsa o adamdan canavar görmüş gibi kaçın.

Unutmuş olamaz mı? Hayat müşterek değilmi?

Ne müşterek hayatı? Adam senin neyinle müşterek. Kocan mı? Mantığa bak böyle yapa yapa zaten… Bırakın biraz adamlar centilmen olsunlar. Senin peşinde koşupKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul hayatına girmeye çalışırken sana bir yemek ısmarlayamıyorsaKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul senden alıyorsa. O adamı bırak gitsin ya hayatı boyunca boyle olacaktır ya da o kadar çok kızla çıkıyordur ki artık ilk görüşmelerde para ödemek istemiyordur. O zaman bu adam ne istediğini bilmiyordur. Kaçin. Bu bir kadına saygıdır. Zamanı gelince zaten kadın bunu bir şekilde telefi eder. Bu kadar verici varlıklar olarak bundan hiç şüpheniz olmasın. İlişkiler de samimiyet ve ciddiliktir bunlar. Ben günübirlik ilişkilerden söz etmiyorum ciddi olması gerekenlerden konuşuyorum. Kabul görür veya görmez bu benim düşüncem.

Erkekler sizce kızların isteklerini kolayca yerine getirmeye başladılar mı?

Bilmem bu konu konuşuluyor mu? Kızlar ne istediğini biliyor muKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul erkekler acaba bu kız ne ister diye düşünüyor mu? İlişkiler erkeklerin istekleri kızların bunu hemen yapması veya yapmaması etrefinda dönmüyor muKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul bana mı öyle geliyor?

Acaba kızların önceliği evlilikKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul erkeklerinki eğlence mi?

Bak işte bir yanılgı dahaKızlar, Erkekleri Şımarttı! Nokta. Nerden biliyorsunuz herkesin önceliğini? Kızların hepsi evlenmek istiyorKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul erkeklerin hepsi eğlence peşinde düşüncesinden vazgeçin. Şu an sorunumuz kaliteliKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul güzel ilişkilerin bile bitmeye yüz tutması. Evlilik doğal bir süreçtirKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul her şey yolunda giderse zaten bunu istersin. Önce seviyeli ilişkilerimizi geri kazanalımKızlar, Erkekleri Şımarttı! Nokta.

Nasıl davranmalıyız?

PekiKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul ne yapalım şimdi?

Hiçbir şey. Doğal olun. Sizi kullanmak isteyen adamlardan uzak durun. Klişelere inanmayın. “Güzelsin akıllısın ama ben henüz ciddi bir beraberliğe hazır değilim.” söyleminde ki adamlardan uzak durun. Madem hazır değilsin niye peşimden koşuyorsun?

Aşkınızdan hasta oldunuz ama adam ilgisiz yine bırak gitsin sen üstüne düştükçe şımaracak daha da uzaklaşacak bir geleceğin zaten olmayacak. Niye kendini hala küçük düşürmeye uğraşıyorsun. Zorla güzellik olmaz. Demek ki sana uygun biri değil.

Evli adam en tehlikelisi o macera peşinde heyecanlanırken sen ikinci kadın ve adamın lütfen verdiği kırıntılarla gençliğini heba edeceksin. Niye değer mi? Aşığım saflığını bırak o sana âşık olsa evli kalmazdı. Karısı boşanmıyor. Ailesi kabul etmiyor. Çocuklarını bırakamıyor. Toplum ne der? Bir sürü yalan ya senin ailenin utancı. Senin geleceğin. Senin ruh sağlığın. Ya senin annenin babanın kızı bak kim daha çok inciniyor.

PaniklemeyinKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul korkmayın bir yerlerde diğer yarın seni bekliyor ama sen gözünü kapatırsan gerçek aşkı da kaçıracaksın.

Kendi değerinizi bilin, saygınızı koruyun. Size bu şekilde davranmayanları hayatınıza almayın.

Bütün bunları yaparken şımarık olmayınKızlar, Erkekleri Şımarttı! Virgul burnunuzu kaf dağından alın bir aşağı indirin. Erkeklerle âşık atmayın derim. Siz doğanın en güzel, en çok özelliğe sahip varlıklarısınız. Tanrı erkeği daha güçlü, kaslı,uzun yarattı ki sizi korusun, size baksın, sizi sevsin. Doğaya karşı gelmekten vazgeçin.

Kızlar, Erkekleri Şımarttı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkekleri deli eden kadınlık halleri
» Erkekleri etkileyen ,güzellik tüyoları
» Kadınlar Bu 10 Konuda Erkekleri Geçmiş..
» Kadınlar ErkekLeri Neden Sever?
» kadınların erkekleri reddetme bahaneleri