[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Torunuyla aşk yaşıyor

YazarMesaj
jeLybo0n
Süper Moderatör
Süper Moderatör
jeLybo0n

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 383
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/06/10
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : naApCan? qeLcen Mi_? xP

Torunuyla aşk yaşıyor Empty
MesajKonu: Torunuyla aşk yaşıyor   Torunuyla aşk yaşıyor EmptySalı Haz. 15, 2010 5:39 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ABD'de 72 yaşındaki nine torunu ile aşk yaşıyor ve 'çift' yakında bebek sahibi olacak!

Yeni Zelanda'da yayınlanan New Idea dergisinin haberine göre, ABD'de 72 yaşındaki bir büyükannenin 26 yaşındaki torunuyla ilişkisi olduğu ve 'çiftin' çocuk sahibi olmaya hazırlandığı öne sürüldü.

Pearl Carter adlı büyükannenin torunu Pnil Bailey ile ilişki yaşayarak ailesini ve yakınlarını şoke etti. Indiana'lı Pearl'ün şimdi emeklilik parasıyla torunuyla çocuk sahibi olabilmek için taşıyıcı anneye ödemek üzere 54 bin dolar vermeye hazırlandığı kaydediliyor.

Pearl, "Başkalarının ne düşündüğü umurumda değil, Phil'e aşığım ve o da bana aşık. Yakında oğlumu ya da kızımı kollarımda tutuyor olacağım ve Phil de gururlu bir baba olacak" diyor.

Phil'in Pearl'ün kızı Lynette Bailey'in oğluydu. 18 yaşında anne olan Lynette Phil'i evlatlık verdi. Lynette beyin kanserinden öldükten sonra annesinin izini süren Phil büyükannesini buldu. Tanışan ikili ilişki yaşamaya başladı. Pearl, "Onu ilk gördüğüm anda aramızda bir torun-büyükanne ilişkisi olmayacağını biliyordum. Yıllardır ilk kez cinsel anlamda canlı hissettim" diyor.

İlk haftalarını alışveriş yaparak, bowling oynayıp yemek yiyerek geçiren ikili, bir gece öpüşerek ilişkilerine başlamış! Phil de aynı duyguları hissettiğini anlatarak, "Onu orada öpmek istedim. Duygularım karşı konulmazdı. Pearl'ü tüm kalbimle seviyorum. Hep daha yaşlı kadınları çekici buldum ve Pearl'ün çok güzel olduğunu düşünüyorum. Şimdi bir baba olacağım ve sabırsızlanıyorum" diye konuşuyor.

İkili, 30 yaşındaki Roxanne Campbell'dan çocuklarının taşıyıcı annesi olmasını istemiş. Pearl, "Phil çok iyi bir baba olacak. Tanrı'nın bana ikinci bir şans verdiğine inanıyorum" diyor.

Torunuyla aşk yaşıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkekler orgazmı nasıl yaşıyor?