[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kadınların İstediği Bir Erkek Olabilmek İçin Gereken İpuçları

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kadınların İstediği Bir Erkek Olabilmek İçin Gereken İpuçları Empty
MesajKonu: Kadınların İstediği Bir Erkek Olabilmek İçin Gereken İpuçları   Kadınların İstediği Bir Erkek Olabilmek İçin Gereken İpuçları EmptyPaz Haz. 20, 2010 2:37 pm

Ey adem taifesi! Erkek olmak zor zanaat. Kalbe girmek için uğraş didin uğraş didin uğraş didin. Sonuç; sıfıra sıfır elde var sıfır. "Hiçbir şeyden memnun olmaz cemaati"nin dişi üyesi için ne yapsan boş.

Rüyalarının prensini bulma hayali ile yaşayan kadın bekler durur kendini devamlı el üstünde tutacak olan ruh eşini. İşin zor bilesin.

Er Kişi; güçlü kuvvetli olacaksın her daim. Yılmak pes etmek yok. Yorulsan bile durmadan çalışmalısın memnun etmek için kadını. Türlü türlü yeni fikirler bulmalısın en cininden her seferinde.

Kamyon dolusu gül yaprakları mı serpersin artık yollara...

Reklam panolarına romantik mesajlar mı yazdırırsın daha önce söylenmemiş...

Süpriz doğum günü partileri mi hazırlarsın en akla hayale gelmemişinden...

Bilemem.

Amacın etkilemekse bir dişiyi fikre fikir demeden en uçuk kaçığını kimseye yapılmamış olanını bulmak zorundasın.

Her şeyde ilk adımı atmalısın unutma! İlk teklifi yapan sen olacaksın. Yemek sinema konser gibi bilumum ne kadar faaliyet varsa kalburüstü; arayıp bulup ikna etmelisin. Biliyorsun başka çaren yok. KöPage Rankü meselesi deyip fazla seste çıkaramıyorsun artık ne yapacaksın sık dişini.

Ne fazla soğuk ne de sırnaşık olmalısın. Artık bu dozu ayarlamak için termometre mi kullanırsın? Sismograf mı? Kantar mı? İyi düşün. Bir taraf bir gram ağır gelse Allah muhafaza gümbürtüye gidebilirsin benden söylemesi.

İlişki için bekleyeceksin efendim. Ne kadar zaman uçkuruna söz geçirebilirsin bilemiyorum ama "Sen benim için evlenilecek kadınsın önemlisin dokunulmazsın seninle sevişmek gibi bir amacım varsa namerdim" mesajını verebilmen için ufak titreşimli davranışlar dışında yasaklısın kusura bakma!

Değer verdiğini göstermelisin Eril Kişi; artık ağzınla kuş mu tutarsın? Kaf Dağı'ndan Anka'yı mı getirirsin? Tepegöz'ü mü alt edersin seçim sana kalmış. Mücadele olmadan asla bilesin!

Herzaman en akıllı olduğunu hatırlatman lazım. Güzellik zayıflık önemli değil "Beni benim için seviyor yaşasın!" diye sevindirip ayaklarını tavana vurdurmalısın. Devamlı onore edip; futbolu defalarca açıklamaya telefonla sorulan 'nerdesin' sorusuna sinirlenmeden cevap vermeye ilk bakış ilk dokunuş ilk kaçış gibi özel günleri unutmamaya çalışmalısın. Güven vermelisinki sana güvenilsin. Güvenin boşa çıkarılmasın!

İşbu yazının meali nedir dersen? Bak keyfine takılma sağa sola derim. "Kim ne demiş onu kim demiş diyen ne istemiş isteyen neden demişler?" uzar gider yetişemezsin. Kanatlarını usulca tut sadece renkleri bozulmasın. Bir günlük ömrü var çünkü...

Kadınların İstediği Bir Erkek Olabilmek İçin Gereken İpuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilim, kadınların istediği şeyi keşfetti!
» Stil Erkek Olmak İçin 9 Öğüt..!
» Kızları Sinir Etmek İçin Gereken 40 Kural
» Erkek için Sözler
» Çocuğunuzun Erkek Olması İçin