[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Uzun süren evliliklerin sırrı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Uzun süren evliliklerin sırrı Empty
MesajKonu: Uzun süren evliliklerin sırrı   Uzun süren evliliklerin sırrı EmptyPaz Haz. 20, 2010 4:27 pm

Elbette ki evlenen yada evli olan her çift evliliklerin bir ömür boyu mutlu mesut geçmesini ister. Ve tıpkı evliliklerde söylenen atasözü gibi ”bir yastıkta kocamak” ister.

Uzun süren evliliklerin sırrı Evlilik5-245x300

Evliliğin uzun sürmesinin sırrı, ”özür dilerim” ve ”evet hayatım” sözlerinde yatıyor. Dünyanın en uzun evli kalan çifti rekorunun sahibi İngiliz çift Percy ve Florence Arrowsmith, bu başarıyı bir bardak viski, bir bardak şeri ve ”özür dilerim, evet hayatım” ile elde ettiklerini söylediler. Uzun süren evliliklerin sırrı Smiley

1 Haziran 1925′te evlenen ve yarın 80. evlilik yıldönümlerini kutlayacak 100 yaşındaki bayan Florence, BBC’ye yaptığı açıklamada, ”Kutsandığımızı düşünüyorum. Birbirimizi hala seviyoruz. Bu en önemlisi” dedi. Uzun süren evliliklerin sırrı Smiley
Florence, ”bunun sırrının ne olduğu” sorusunu, ”Hiçbir zaman ‘özür dilerim” demekten korkulmaması” gerektiği şeklinde yanıtladı.
”Yatağa hiçbir zaman küs girmeyin” uyarısında da bulunan Florence, öğlenleri şeri, geceleri viski içmeyi çok sevdiğini belirtti.
Florence’nin 105 yaşındaki eşi Percy de mutlu evliliğinin kendisi açısından sırrının ”Evet hayatım” olduğunu itiraf etti.
Guinness Rekorlar Kitabı’nda, en uzun evli kalan çifti rekorunun yanı sıra en yaşlı evli çifti rekorunun da sahibi olarak yer alan çiftin, 3 çocuğu, 6 torunu ve 9 torun çocuğu bulunuyor

Uzun süren evliliklerin sırrı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maide Suresinin Sırrı
» İyi Makyajın sırrı ..Fondöten
» Uzun Elbiseler
» Güzelliğin Sırrı Makyajda Saklı
» Uzun Etek Modelleri