[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Adım Adım Hayata.../ Bir Genç Kızın Gizli Defteri -4

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Adım Adım Hayata.../ Bir Genç Kızın Gizli Defteri -4 Empty
MesajKonu: Adım Adım Hayata.../ Bir Genç Kızın Gizli Defteri -4   Adım Adım Hayata.../ Bir Genç Kızın Gizli Defteri -4 EmptySalı Haz. 15, 2010 5:54 pm

İpek Ongun
Altın Kitaplar Yayınevi;
Türkçe 415 s.13.5 x 19.5 cm. İstanbul, Ekim 2000 ISBN: 9752101194,1. Baskı

'Neden Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisini bu kadar seviyorsunuz? ' sorusu sorulduğunda gençlerin yanıtı, 'Bize hayata öğretiyor da ondan, ' oluyor.

Son çalışmasında da İpek Ongun yine gençleri hayata hazırlıyor-adım adım...

Bu kez amaç, hayatta hem başarılı, hem de mutlu olmak...

Serra ve arkadaşları üniversitede... Yeni bir ortam, yeni arkadaşlar, eski ve yeni aşklar arasındaki gelgitler, ilişkilerde yaşanan sürprizler...

Ve hayatta hem başarılı, hem de mutlu olabilmek için bir bilge kişiyle yapılan söyleşiler... hayatı, aşkı, cinselliği, yaşama kültürünü, sorgulayarak düşünmeyi, duygusal zekanın değerini ortaya koyan konuşmalar...

Daha da önemlisi, küreselleşmenin başdöndürücü hızıyla içine çekildiğimiz rekabet ortamında, insandan insana dokunuşlarla gerçekleşen mutluluğu iş başarısına kurban etmemek... Aileden, dostlardan, duygusal yaşamdan vazgeçmemek... hayatın dengelerini koruyabilmek... yani hem başarılı, hem de mutlu olmak üzerine sorular, yanıtlar, tartışmalarla örülü bu son çalışma...

İpek Ongun'un akıcı üslubuyla size ulaşan bu kitabı elinizden bırakamayaksınız.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adım Adım Makyaj Yapımı
» Hayata ve Aşka Dönüş
» Gizli Şeker , Bulanık Görme Yapıyor
» Genç Osman Dönemi Hakkında
» Genç Osman(II.Osman)