[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

başak burcu özellikleri

YazarMesaj
jeLybo0n
Süper Moderatör
Süper Moderatör
jeLybo0n

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 383
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/06/10
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : naApCan? qeLcen Mi_? xP

başak burcu özellikleri Empty
MesajKonu: başak burcu özellikleri   başak burcu özellikleri EmptySalı Haz. 15, 2010 5:55 pm

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)
Detaycı, dikkatli, çalışkan ve zeki olan Başak’lar iş konusunda oldukça başarılıdırlar. Başarıya ulaşmak için ellerinden gelenleri yaparlar. Pratiklikleri sayesinde gerektiğinde olaylara anında müdahale ederler. Yardım etmeyi severler ve insanlara yardım ederken onlardan da mükemmellik beklerler. Çalışmayı ve üretmeyi seven Başak’lar yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Tembellik yapmak onlara zor gelir. Aşırı detaycı olmaları ayrıntılara takılı kalmalarına neden olsa da genelde sağlam adımlar atmasına yardımcı olur.

Arkadaşlarını seçerken de titiz davranır, zor beğenen yapıları vardır. İlişkilerinde mesafeli olmayı severler. Kurallara bağlıdırlar. Kimsenin kendilerini kullanmasına izin vermezler. Geleceklerini garanti altına almak için para biriktirirler. İsrafa karşı oldukları için tüketim konusunda lükse kaçmaktan hoşlanmazlar.

Tutumlulukları bazen cimrilik derecesine ulaşabilir. Yaşadıkları ortam ve temizlik konusunda da aşırı titizlerdir. Doğru beslenmeye ve temizliğe önem veren Başak’lar, oldukça sağlıklıdırlar. Kendilerine özen gösterirler. Kuralcı yapıları dış görünüşlerine de yansır. Onları dağınık görmek neredeyse imkansızdır.

başak burcu özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» başak burcu için tavsiyeler...(besin)
» yay burcu özellikleri
» koç burcu özellikleri
» aslan burcu özellikleri
» terazi burcu özellikleri