[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Erken Boşalma Sorunu Yaşayanlar Anlatıyor

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Erken Boşalma Sorunu Yaşayanlar Anlatıyor Empty
MesajKonu: Erken Boşalma Sorunu Yaşayanlar Anlatıyor   Erken Boşalma Sorunu Yaşayanlar Anlatıyor EmptyPtsi Haz. 21, 2010 4:09 pm

Merhaba...İlk deneyimim tam bir başarısızlıktı. Bir iki dakika bile sürmedi..Oysa kız arkadaşımla bu geceyi uzun zamandır planlamıştık...Sonraki brilikteliklerimizde de bir değişiklik olmadı..Kendimi çok kötü hissediyordum..Uzun bir zaman ne yapacağımı bilemedim..Spreylerle ya da ilaçlarla bu sorunu çözmeye çalıştım..Bir yandan da kız arkadaşımın beni terk etmesinden korkuyordum..Ta ki psikologum.com ailesinden bir uzmandan yardım alana kadar bu sorunu gerçek anlamda aşamadım..Şimdi biliyorum ki kontrol tamamen bende..Kız arkadaşım bu konuda çok anlayışlı olmasına rağmen artık durumdan şikayetçi olmaya ve cinsel ilişkiyi istememeye başlamıştı..Şimdi o bile bu durumu nasıl başardığıma şaşırıyor..Üst üste 3-4 kez orgazm olmasına rağmen benim boşalmadığımı gördüğünde çok şaşırdı..Artık mutlu bir cinsel beraberliğimiz ve ilişkimiz var..Uzun süre bir uzmanın bana nasıl yardımı olacağına inanmadığım için şimdi kendime kızıyorum.. ve yardım aldığım için çok mutluyum..

Erken Boşalma Sorunu Yaşayanlar Anlatıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erken Boşalmayı Önlemenin Yöntemleri
» Erken Boşalmanın Derecelendirilmesi
» Erken Boşalmada Öneriler
» Erken doğum riski ve yönetimi
» Türk erkeklerinin %70 i erken boşalıyor!