[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Erkeklerin Duymak İstemedikleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Erkeklerin Duymak İstemedikleri Empty
MesajKonu: Erkeklerin Duymak İstemedikleri   Erkeklerin Duymak İstemedikleri EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 2:32 pm

Hepimiz biliyoruz ki uzun süren ilişkilerde zaman zaman iki tarafın da hoşuna gitmeyen konuları konuşmak gerekebiliyor. Siz bunun üstesinden daha rahat geliyor olabilirsiniz fakat bazı konular öylesine rahatsız edici olabiliyor ki erkek arkadaşınızı bir anda soğutabiliyor.

Beraber oldurunuz erkekle uyum içinde süren bir ilişki arzuluyorsanızErkeklerin Duymak İstemedikleri Smiliv aşağıdaki konulara değinirken dikkatli olmanızda fayda var.

"Neyin yanlış gittiğini söyler misin?"
Yardımcı olmaya çalıştığınızı biliyoruz ama bu çok yıpratıcı bir söylem. Duygularını sözle ifade etmek erkeklereErkeklerin Duymak İstemedikleri Smiliv kadınlara olduğu kadar kolay gelmiyor. Bu yüzden biz sustuktan sonra üstelemek zaten kötü bir günü daha da dayanılmaz hale getiriyor.

Şunu deneyin: "Yapabileceğim bir şey olursa buradayım" deyin ve konuyu değiştirin. Bu hem tatlı hem de sorunu kişisel almadığını gösteren bir yaklaşım.

"Benim hayatın seni hiç ilgilendirmiyor mu?"
Sürüp giden dedikodular beraber olduğumuz erkekle iletişim kurmak için iyi bir yöntem sayılmaz. Durmadan başını sallamaya başladıysa o konuyu değiştirmenizde fayda var. Öte yandan bir süre sonra bu kendisinin de bu dedikodulara kaynak olduğundan şüphe edecektir.

"Kız arkadaşım bazen öyle sinsi oluyor ki benim hakkımda da konuşuyor mu diye merak ediyorum" diyor 29 yaşındaki GökselErkeklerin Duymak İstemedikleri Smiliv iyisi mi kızsal konuları bir kenara bırakın ve ikinizi ilgilendiren şeyler anlatın.

"Şimdiye dek kaç kadınla beraber oldun?"
Asla doğru cevabı olamayacak bir soru! "Eğer çok fazla kadınla beraber olduysam bu onu korkutur" diyor 29 yaşındaki Mehmet. "Eğer onun beraber olduğu erkek sayısı benim olduğum kadınlardan fazlaysa bu sefer de kendini suçlu hisseder."

Bu küçük cinsel bilgiye ulaşmaya çalışmak yerine "Yatakta denemek istediğin ama bir türlü yapamadığın bir fanaaain var mı?'' diye sorabilirsiniz. Hiç değilse faydalı bir şey öğrenmiş olursunuz; bir yandan da eğer onun hızına yetişememişseniz bu ikinizi de kötü duruma düşürmez.

"Yarının ne olduğunu hatırlıyor musun peki?"
Bu tip ani sorular erkekleri strese sokar. "Böyle bir soruyla karşılaştığımda onun önemli bir iş görüşmesini ya da özel bir günü unutmuş da başım beladaymış gibi hissederim" diyor 32 yaşındaki Koray.

Bu yüzden ona direkt bir hatırlatma yapın: "Sonunda bu şirketle görüşmeye gideceğim için çok heyecanlıyım" demeyi deneyebilirsiniz. Ona bir ipucu verin ve bırakın sabah sizden önce kalkıp kahvaltıyı hazırlasın.

Erkekler konuşuyor: "Kadınların duymaktan nefret ettikleri..." Erkeklerin Duymak İstemedikleri Smiley
"Bir seferinde eğlenceli olur düşüncesiyle bir kızı spor salonuna davet ettim. Fakat o kilosuyla dalga geçtiğimi zannetti ve çok sinirlendi."

"Söylenmeyenler bazen söylenenler kadar kötü olabilir. Kızın biri 'Sence ben güzel miyim?' diye sordu ve ben yeterince hızlı cevap veremediğim için aniden ağlamaya başladı."

"Kız arkadaşım her güneşlendiğinde güneş ışınlarının ne kadar zararlı olduğunu söylüyorum. Bundan sıkıldığını biliyorum ama kanser olmasını istemiyorum!"

"Kavga sırasında 'Bu söylediğin çok saçma' dediğim zaman düşüncelerini önemsemediğimi sanıyor ve çok kızıyor."

"Bir seferinde bikini bölgesindeki tüyleri kalp şeklinde tıraş etmesini istemiştim. Bence yaratıcı olacaktı ama o pek öyle düşünmedi."

Erkeklerin Duymak İstemedikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkeklerin Kadınlardan Ricası
» Erkeklerin İstediği Kadın
» Erkeklerin Yalan Listeleri
» Erkeklerin Bayıldığı Hitap Şekilleri
» Erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri