[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Şeytan,Kadın ve Melek

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Şeytan,Kadın ve Melek Empty
MesajKonu: Şeytan,Kadın ve Melek   Şeytan,Kadın ve Melek EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 10:09 pm

Şeytan bir kadına güzellik vermiş. Bu güzelliği yaşatabileceği zenginliği ve gücü de eklemiş. O kadını daha çocukken eğitmeye başlamış. Şehvet, tutku, kıskançlık ve bütün çekici özellikleri ona eklemiş. Şeytan hala kadında eksik birşeyler olduğunu düşünüyormuş. Bu yüzden kadına kendine ait kibiri vermiş. Kadın yıllar geçtikçe muhteşem bir güzelliğe ve ulaşılamaz bir çekiciliğe sahip olmaya başlamış. Tükenmeyen zenginliği ve insanları delirtecek zekası ile herkes ona hayran olmaya başlamış. Tüm dünyadan erkekler onunla olabilmek için yaşadığı ülkeye gidiyorlarmış. İstediği erkeği elde etmeye ve istediğini seçmeye başladığında Şeytan'ın kıskançlığı kadınla konuşmasına sebep olmuş.Şeytan,Kadın ve Melek Smiley

-Seni ben doğurdum, sen benim çocuğumsun nasıl olurda benden daha güçlü olabilirsin? Artık bundan sonra sadece benimsin, benimle olacaksın ...

Kadın şaşırmış ;

-Neden benden bunu istiyorsun seni nasıl etkileyebilirim ki, senin ruhunada ulaşabiliyor muyum?

Şeytan gülerek şöyle yanıtlamış;

- Sen benim dünyada sahip olduğum tüm ayrıcalıklarla doğdun. Tüm güzelliğin, yaşamın, bu karşı konulmaz zekan ve sonsuz yaşamın artık ya sonsuza dek benim olursun ya da tüm bunları unutmanı sağlarım...

Kadın bir süre durakladıkdan sonra üzüntüyle ;

-Bana biraz zaman ver. Kendimi ve seni anlamak için düşünmem gerekiyor.

Kadın uzunca bir zaman ne yapacağını düşünmüş sonra aslında çok uzak olduğu Tanrı aklına gelmiş. Tanrı'ya dua etmeye başlamış ve şöyle demiş ;

- Senin adını bile ilk defa andım biliyorum suçluyum Şeytanın kibiriyle yasaklandım, ama ne olur bu seni ilk anışımda olsa yardımına ihtiyacım var, söyle ne yapmalıyım?

Tanrı, Şeytan ile aynı zamandır kadını izlediğini belirtecek mesajlar göndermiş ve şöyle demiş;

-Sana anne olabilmen için bir beden, özel olabilmen için de kadınsı bir ruh verdim. Sen ise şeytanın yasaklarını seçtin. Sana tek bir hediye vereceğim ve şeytanın karşısına çıkacaksın demiş.

Kadın, şeytan'dan aldığı bütün kibir ve diğer özellikleriyle karşısına çıkmış ...

Şeytan, korkak ve anlaşılmaz bir tavırla kadına bakmış. Birden yok olmuş,onu bir daha asla rahatsız etmeyeceğini söylemiş...

Hediye neydi biliyor musunuz?

Hediye bir tanrı tarafından dünyaya indirilmiş bir melekdi. Kadın ona aşık olmuş ve gözleri ondan başka bir erkeği göremez olmuşdu. Asla şeytanın verdiği özelliklere geri dönmemiş.

Kadının çok merak ettiği birşey varmış. Neden ,Tanrı ona böyle bir hediye vermişti? o bunu haketmediğini düşünürken, Tanrı'ya sormaya karar vermiş.

- Neden bana böyle bir hediye verdin Tanrım? ben onu hak ediyor muydum? Şeytan,Kadın ve Melek Smiley

- Ben sana onu daha seni doğurmadan önce göndermiştim ve sen onu öldürdün. Senin bu yakarışın karşısında o tekrar sana dönmek istedi bizde sana gönderdik...

Şeytan,Kadın ve Melek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadın Tipleri
» harbi kadın
» Erkeklerin nefret ettikleri 10 kadın davranışı..
» Kadın ve Kız arasındaki farklar
» Erkeklerin İstediği Kadın