[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]

[i]Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz

[/i]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kadını İçkisinden Tanıyın

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kadını İçkisinden Tanıyın Empty
MesajKonu: Kadını İçkisinden Tanıyın   Kadını İçkisinden Tanıyın EmptyPaz Haz. 20, 2010 2:05 pm

Bir kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu içişinden ve içkisinden anlayabilirsiniz. Ya da sizde içip onu kendiniz tanıyabilirsiniz ama biz yinede sizi düşündüğümüzden birkaç tüyo vereceğiz.

İçkisi onun hakkında ne söylüyor

Ucuz bira

Vermek istediği mesaj: Ben sert ve zorlu bir kadınım. Duygusal ve alttan alan biri değilim. Bana sadece bira ver yeter.

Aslında verdiği mesaj: Bana içki ısmarlamakta çekinmemen gerekiyor. İçki olsun yeter.

Pahalı bira

Vermek istediği mesaj: İçmeyi seviyorum. Yinede kalite arasamda zengin istekleri aramakla meşgul değilim.

Aslında verdiği mesaj: Sosyalleşmeyi seviyorum. Bana mesafeli olarak yaklaşabilirsin.

Şarap

Vermek istediği mesaj: İçkiyi sarhoş olmak için içmiyorum. Kaliteli ve sakin yerleri seviyorum. Sağlıklı ve seviyeli yaşamak amacım. Kalitesiz gece klüplerindeki diğer kızlara benzemem.

Aslında verdiği mesaj: 3 kadehten sonra seviye olayının kalmayacağı. İçkiyi sevmesemde şarabın sonu yok.

Kadını İçkisinden Tanıyın
1 sayfadaki 1 sayfası